List of Texts: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
imported>An Adventurer mNo edit summary |
imported>An Adventurer mNo edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
|[[Atlan's Treatise]] | |[[Atlan's Treatise]] | ||
|Lord Atlan | |Lord Atlan | ||
| | |||
|- | |||
|[[Bewren's Journal]] | |||
|Bewren | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 153: | Line 157: | ||
|[[Ibrexi Jikti's Journal]] | |[[Ibrexi Jikti's Journal]] | ||
|Aun Laokhe (translator) | |Aun Laokhe (translator) | ||
| | |||
|- | |||
|[[Jaeget's Journal]] | |||
|Jaeget | |||
| | | | ||
|- | |- | ||