List of Texts: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
imported>Wussy Woy No edit summary |
imported>Wussy Woy No edit summary |
||
| Line 239: | Line 239: | ||
|- | |- | ||
|[[Translated Elder Spirits Tablet]]||The Elder Spirits|| | |[[Translated Elder Spirits Tablet]]||The Elder Spirits|| | ||
|- | |||
|[[Translated History Book]] || || | |||
|- | |- | ||
|[[Translated Letter]]||Lady Maila|| | |[[Translated Letter]]||Lady Maila|| | ||